Через загрозу епідемії хвороби Лайма у Сумах почали обробку зелених зон від кліщів

У Сумах КП «Зеленбуд»  розпочало обробку зелених зон від кліщів. Протикліщові отрутохімікати розприскають в чотирьох місцях – в сквері по вулиці Парковій, на пляжній зоні парку «Басівський», пляжі в районі ресторану «Здибанка» в 9-му мікрорайоні  і на території в районі Харківського мосту.

Вчора працівники КП відпрацювали на двох об’єктах –  на Дуровщині та біля Харківського мосту. В оброблених зонах виставлені попереджувальні таблички «Обережно яд! Акарацидна обробка».

Кошти на обробку кущів – 190 тисяч гривень-  виділили з міського бюджету.

Дезінсекцію проводять з метою профілактики лаймбореліозу.  За інформацією відділу охорони здоров’я міськради  з початку весни вже п’ятеро сумчан захворіли на цю хворобу, яку переносять кліщі.

Довідково. Хвороба Лайма характеризується переважним ураженням шкіри у вигляді мігруючої еритеми, а також нервової системи, опорно-рухового апарату і серця. Може бути причиною тривалої втрати працездатності та інвалідності. У деяких випадках може завершитися летальним результатом. Має високу швидкість поширення. Лікарі застерігають: якщо вас вкусив кліщ, не намагайтесь видалити його самостійно. Краще зверніться до медиків.

Джерело: tv.sumy.ua

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.