Заміський релакс для всієї родини: база відпочинку «Сонячна галявина» запрошує насолодитися літом

Із 12 червня на базі відпочинку «Сонячна галявина», розташованій у селі Битиця Сумського району, стартує літня оздоровчо-розважальна кампанія-2018. Даний заклад – те, що треба для всіх, хто воліє від душі порелаксувати на лоні живописної природи у колі рідних та друзів.

Цього літа на базі планують провести сім заїздів. Кожен із них розрахований на десять днів. Власне, перший відбуватиметься протягом 12-21 червня, другий – із 23 червня по 2 липня, третій намічений на 4-13 липня, четвертий – 15-24 липня, п’ятий – із 26 липня по 4 серпня, шостий – 6-15 серпня, а фінальний сьомий проходитиме 17-26 числа заключного місяця літа.

«Нинішній сезон обіцяє стати насиченим, змістовним і цікавим. Принаймні ми доклали максимум зусиль для того, щоб задовольнити запити найвибагливіших клієнтів та залишити тільки приємні враження про «Сонячну галявину». У нас знайдуться розваги і для активних, і для пасивних відпочивальників, і, між іншим, не тільки для дорослих, а й для дітей», – відзначає Владислав Дзись – директор ТОВ «Маш-Сервіс», у відомстві якого перебуває база відпочинку.

Першочергова перевага закладу – чудова природа, адже «Сонячна галявина» розкинулася посеред цілющого соснового лісу. До того ж зовсім поруч річка, де й поплавати можна, і порибалити, і на човнах чи катамаранах покататися. Не менше славиться база власною кухнею, а ще організацією дозвілля. До послуг гостей різноманітні розважальні проекти, спортивні змагання, екскурсії, дискотеки, кіносеанси тощо.

До початку літньої кампанії «Сонячна галявина» ретельно підготувалася. «Територія впорядкована, зроблено косметичний ремонт у деяких приміщеннях, перевірено дитячі майданчики на безпечність, обстежено дно річки, на пляж завезено чистий пісок. Та й професійний аніматор дарма часу не витрачає, вигадуючи креативні заходи для наших гостей», – говорить завідувачка господарством бази Олена Хобот.

Як відомо, на «Сонячній галявині» радо проводять свої відпустки працівники ПАТ «Сумське НВО». Разом із тим заклад охоче надасть можливість вволю порелаксувати й іншим містянам. Вартість відпочинку залежить від обраних умов проживання (в корпусах, будиночках зі зручностями або без них) і коливається в межах 2700-6150 грн за путівку. Для сумських машинобудівників вже традиційно зберігаються пільгові тарифи – вони сплачуватимуть 15% від вищевказаних розцінок.

Докладніше про заміський релакс, пропонований «Сонячною галявиною», можна довідатися за телефоном 68-61-10.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.