УВАГА! У супер-маркети потрапили курки-мутанти з 4 лапами (ВІДЕО)

В одному з популярних маркетів харків’янин Павло Терехов. купив тушку бройлера (Салтівський м’ясокомбінат). А коли вирішив приготувати її на вечерю, виявив, що у птаха … 4 лапи.

З гузки курки – між двома жирними стегенцями, звисали дві худі, слаборозвинені, але цілком сформовані лапки.

Доцент кафедри зоології ДНУ, орнітолог Олександр Пономаренко пояснює, що  причин появи на світ курки з чотирма лапами  – кілька.

– Можливо, щось при розвитку самого яйця щось пішло не так. Або в яйці було два ембріона, один з яких поглинув другого. Потрібно звертатися до генетикам, проводити дослідження, але, по суті, ця курка їстівна, – вважає Пономаренко.

– Дефектні пташенята з’явл якщо і рідкісні, то чи не унікальні.яються і у диких, і у культурних птахів, у других – частіше, оскільки це не природний, а штучний відбір. Природний відбір таких мутантів “фільтрує” і вони не виживають, а в штучних умовах накопичується якийсь певний запас негативних генотипів і це типовий результат, – каже орнітолог.

Також Олександр Пономаренко не скидає  з рахунків і версію, що чотири лапи у курки могли вирости через “хімію” в кормі.

– Якісь штучні добавки в корми або ін’єкції, можуть також призвести до таких наслідків, але ми цього не дізнаємося. Цю тушку, по-хорошому, варто було б здати на аналіз, провести якісну експертизу, але у нас в Україні не думаю, що є такі лабораторії, – говорить Пономаренко.

Джерело: https://kp.ua/life/609225-ornytoloh-razreshyl-kurytsa-mutant-vpolne-pryhodna-v-pyschu

XPRESS: Якщо у вас є соціально важлива або просто цікава інформація пишіть нам на https://www.facebook.com/groups/xpress.sumy.ua/

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.