Міська влада знов відмовилася від прибирання отруйних речовин на околиці Сум

Вчора на черговій нараді  в Сумській ОДА міська влада вчергове відмовилася вирішувати питання з небезпечними хімічними відходами на околиці Сум, посилаючись на те, що це не її територія. Про це повідомив заступник голови ОДА Микола Подопригора:

«Протягом останніх півроку від представників міської ради лунали запевнення в бажанні співпрацювати щодо вирішення питання з пестицидами. Сьогодні під час спільної наради Олександр Журба (заступник міського голови – Xpress)  по факту відмовився визнавати відповідальність міста за зберігання зазначених пестицидів. Хоча інші населені пункти Сумського, Липоводолинського, Роменського районів, де ситуація аналогічна, співпрацюють з обласною владою щодо вирішення проблеми з хімікатами. За кошти обласного фонду навколишнього середовища вони перезатарюються, а органи самоврядування на місцях беруть відповідальність за зберігання відходів, доки на державному рівні буде вирішене питання транспортування цих пестицидів на утилізацію за кордон, або ж організована переробка в межах України».

Микола Подопригора також нагадав, що процедура поводження з відходами визначена Законом України «Про відходи» і в межах Сумської області згідно з нею вже перезатарено і поставлено на зберігання 37 тонн у Липоводолинському, 9 тонн в Роменському, 52 тонни у Шосткинському районах протягом останніх років. Проблеми виникають лише з 22 тоннами в межах міста Суми.

Інформаційний портал Сумської міськради про нараду і озвучену на ній позицію нічого не повідомляє.

Раніше ми писали: «Є бажання, але немає можливостей». Владний пінг-понг у питанні утилізації отруйних речовин на околиці Сум

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.