Скандал в «Порт ROYAL»: сумчани знов скаржаться на антисанітарію в закладах харчування

Чергова скарга надійшла в Facebook  від сумчанки Ольга Павлівна, яка вчора мала нещастя відвідати ресторан-пивоварню  «Порт ROYAL»(вул. Косівщинська, 96/16):

«Зіпсований вечір… просто немає слів…
Порт Роял – був одним з улюблених закладів ще рік тому. А сьогодні – повне розчарування. У салаті знайшли залишки металевої губки для посуду. І це добре, що ми вчасно помітили. Наслідки могли бути дуже поганими. Та через кілька хвилин ми отримали брудні келихи (з помадою). Але найбільше здивувала реакція адміністратора. Вибачень ми так і не отримали. Адміністратор спілкувалась зі мною різко та агресивно. Цей заклад працює в повній антисанітарії. Посуд не миють належним чином, а про приготування страв взагалі мовчу. Прикро, що там відпочивають цілими сім’ями ( з маленькими дітьми). Я впевнена, що цей заклад становить велику небезпеку для відвідувачів. Виникає питання, хто повинен це контролювати?»

Начльник ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій Моісеєнко порадив сумчанці звернутися до управління захисту споживачів в м.Суми:  «Не витрачайте свої нервові клітини на бурні розмови з адміністраторами, а спокійно зафіксуйте факти антисанітарії в книзі відгуків та направте скаргу до Держпродспоживслужби.  Між іншим, розміри штрафу за порушення гігієнічних умов такі, що досить одного застосування, щоб навчити їх виконувати».

До цього ми повідомляли: «Это просто ужас!!!» Сумські «Еко-маркети» окупували таргани (ВІДЕО)

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.