У Сумах не змогли обрати нового керівника пологового будинку

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора міського клінічного пологового будинку Пресвятої Діви Марії, повідомляє Інформпортал Сумської міської ради.

До участі у конкурсі було допущено чотирьох претендентів – Ольгу Чирву, Анжелу Бабко, Валентина Рибянського, Дмитра Кравцова. Кожен з претендентів за своєю професійною діяльністю – працівники різних лікувальних закладів міста.

Кандидати на посаду представили членам конкурсної комісії свої конкурсні пропозиції щодо перспектив розвитку закладу, проблемних питань функціонування лікарні та шляхів їх вирішення, а також підвищення ефективності його діяльності. Крім того, кожен із претендентів відповів на низку питань, поставлених членами комісії.

За результатами розгляду конкурсних пропозицій та співбесіди члени комісії оцінювали кожного кандидата за бальною системою. Проте у підсумку кандидатура на призначення головним лікарем закладу не була підтримана більшістю голосів, тож конкурс вважається таким, що не відбувся.

Відтак посада директора міського клінічного пологового будинку Пресвятої Діви Марії залишається вакантною. Вже у цьому місяці знову буде оголошений конкурс на зайняття вакантної посади, а сам він пройде наступного місяця.

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.