У Глухові головою комісії, яка обере головлікаря ЦРЛ, призначили колишнього зека

Вчора, 5 квітня, постійна конкурсна комісія по проведенню конкурсу на посаду головного лікаря Глухівської ЦРЛ прийняла рішення  відхилити кандидатури претендентів Сергія Носкова та Віталія Горбасьова «як таких, що не відповідають кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я».

Цим же рішенням до участі в конкурсі, який має відбутися 9 квітня, допущено єдиного (!) кандидата – нинішнього т. в. о. головлікаря ЦРЛ Анатолія Кіяшко.

Рішення підписав голова комісії Руслан Павленко, який не має медичної освіти, зате має за плечима термін ув’язнення за вбивство підлітка у стані алкогольного сп’яніння. Останні роки Руслан Павленко, який зараз працює начальником управління соцзахисту Глухівської міськради, був неодноразово фігурантом гучних скандалів, п’яних бійок і домагання жінок.

До цього, 3 квітня 2019 р. з Глухівської ЦРЛ звільнилися одразу три лікарі-хірурги, повідомила заступник міського голови Марианна Васильева

«Це ЧП міськрайонного маштабу, – написала вона, –  і такого просто не можна допустити, аби НАША лікарня залишилась без хірургічного відділення,але за цей час ні т.в.о.головного лікаря,ні міський голова,який вже другий день знаходиться в місті,ні секретар міської ради не з’ясували, що сталося та не намагаються виправити ситуацію.На превеликий жаль, сталося те ,про що я попереджала медиків. Розумний і професійний керівник повинен ,в першу чергу, робити все,аби повноцінно працювало підприємство, а особливо, якщо це лікарня.Але маємо те, що маємо…»

 

 

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “У Глухові головою комісії, яка обере головлікаря ЦРЛ, призначили колишнього зека”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.