У центр Києва стягнули 2,5 тисячі правоохоронців, щоб дати депутатам затвердити медичну реформу Уляни Супрун

Зараз на Майдані Незалежності в Києві сотні людей в білих халатах, з плакатами «Не губіть систему охорони здоров’я» зібралися на мітинг проти медичної реформи, яку Верховна Рада повинна розглянути до 22 вересня.

Вони будуть йти під будівлю Верховної Ради, де в 10 ранку має розпочатися пленарне засідання, на якому повинні почати розглядати пенсійну, судову і медичну реформи.

Під будівлею Ради вже стоять сотні правоохоронців. Також там встановили рамки-металодетектори. Поліція перекрила вулицю Грушевського, також великі пробки на Хрещатику, Європейській площі та в інших прилеглих районах.

За словами начальника ГУ НП у місті Києві Андрія Крищенка,  для забезпечення правопорядку у центрі столиці під час сьогоднішніх  масових акцій, у яких заявлена участь близько семи тисяч людей, будуть  задіяні близько 2,5 тисячі правоохоронців разом із військовослужбовцями Національної гвардії

Раніше глава парламентського комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець повідомила, що на цю акцію протесту медиків, яку організувала профспілка, нібито планують завезти «масовку» з метою дискредитації акції.  «Таким чином вони постараються подати справедливий протест лікарів, як проплачену масовку, набрану з найближчих куточків, і виставити людей, які впали в розпач від знущань влади, на посміховисько», – написала вона в Facebook.

Також нагадаємо, що проти медичної реформи, яку впроваджує в Україні в.о. міністра охорони здоров’я, американка українського походження Уляна Супрун, виступають не тільки медики, а й лідери опозиційних партій. Вони вважають, що завдання Супрун – знищити медичну галузь як таку і скоротити за рахунок обмеження медичної допомоги чисельність українців, перш-за-все, у сільській місцевості.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.