Депутат-радикал звинувачує главу СБУ в Сумській області у політичному тиску

Вчора вечері Сумське УСБУ почало обшуки на виробничих потужностях, в офісах і в квартирах  топ-менеджменту компаній S.Group. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Сергій Рибалка – його сім’я управляє групою компаній S.Group. Депутат вважає дії СБУ тиском на нього як на опозиційного політика.

Згідно з оприлюдненою  раніше прес-службою S.Group постановою суду (винесена в серпні 2017 року), слідчі при розслідуванні діяльності конвертаційного центру  в Сумах ,  нібито, виявили невраховані виробничі потужності у підприємства в Дніпрі. Також слідчі стверджують, що це підприємство можливо відвантажує продукцію на тимчасово окуповані території Донбасу. У S.Group назвали звинувачення фальсифікацією і звернулися до СБУ, МВС, Генпрокуратури з вимогою запобігти можливим провокаціям і припинити тиск на компанію.

На думку представників S.Group, а також на думку народного депутата  Рибалки, яке він озвучив на своїй сторінці в Facebook, за організацією обшуків і фальсифікацією звинувачень у фінансуванні тероризму може стояти глава УСБУ в Сумській області Владислав Косинський, який керував тиском на компанії групи ще в 2013-2014 рр. в Дніпропетровську. Косинський, уточнює депутат,  відомий як помічник Сергія Ганжі – начальника департаменту «Т» («політична охранка») СБУ при Вікторі Януковичі, і що Сергій Ганжа зараз знаходиться в розшуку за підозрою в державній зраді.

Джерело: https://kp.ua/politics/589505-sumskoe-sbu-ne-dopustylo-advokatov-na-obysky-kompanyy-v-dnepre-advokat

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.