Сумщина готується до вторгнення армії Росії

У Глухівському районі відбулась нарада щодо укріплення кордонів та надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України.

Заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош, представники прикордонних загонів і керівники райдержадміністрацій північних районів Сумщини обговорили питання облаштування державного кордону та надання шефської допомоги прикордонним заставам та військовим частинам.

«Нам необхідно ретельно робити усі підрахунки, що стосуються коштів і часу, щоб реально оцінювати, який обсяг роботи по облаштуванню державного кордону на території Сумщини ймовірно виконати у короткий термін і скільки фінансових ресурсів на це потрібно», – зазначив Іван Боршош та додав, що до укріплення кордону залучатимуться усі райони Сумської області, незалежно від того прикордонні вони чи ні.

Начальник Сумського прикордонного загону Валерій Кравчук  розповів, що для початку необхідно виконати перший етап робіт – поставити огородження, викопати захисні рови. Для цього потрібне додаткове фінансування.

За його словами, першочергово роботи проводитимуться на території Глухівського та Середино-Будського районів.

Голова Глухівської райдержадміністрації Вікторія Сокол запевнила, що район буде надавати потрібну допомогу для проведення робіт. Але, як відзначила посадовець, є питання які потребують термінового вирішення на державному рівні – визначення механізму заміни приватних земель або відшкодування їх вартості та інші.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/?q=node/86255

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.