Як голосували за медичну реформу депутати від Сумщини

Як ви вже, певно,  знаєте, вчора, 19 жовтня, депутати Верховної Ради більшістю голосів (240) проголосували у другому читанні та в цілому  за проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (№6327), більш відомий як Закон про медичну реформу.  Проти були 42 депутати, утримались – 23, не голосували – 38.

Обговорення Закону викликало у сесійній залі бурхливі суперечки. Зокрема, опозиція (Юлія Тимошенко, Вадим Рабинович та ін.)  і голова Комітету ВР з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець вважають, що запропонована Урядом медична реформа остаточно зруйнує медичну галузь України, позбавить мільйони українців доступних медичних послуг і тим самим призведе до подальшого скорочення чисельності населення України.

Як же голосували за медичну реформу нардепи від Сумщини і кому вже скоро ми будемо дякувати або «дякувати» за неї?

Микола Лаврик і Олександр Сугоняко (обидва –  фракція Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Олег Медуниця (фракція «Народний фронт») і Ігор Молоток (фракція «Воля народу») – «ЗА».

Владислав Бухарєв (фракція «Батьківщина») – ПРОТИ.

Андрій Деркач (позафракційний) – не голосував.

У своїх коментарях в соцмережі сумчани  тепер бажають нардепам, які голосували “за”  “обязательно лечиться у украинских врачей в украинских больницах, которые Вы (своїм голосуванням – Xpress)  уничтожили”

Джерело: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=15101

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.