У травлі начальника Кадетського корпусу побачили «руку Кремля»?

Генерал-майор Юрій Свідлов, якого протягом року намагаються змістити з посади начальника Сумського державного  ліцею-інтернату  з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка , на своїй сторінці у Facebook  задається питанням, «що стало поштовхом до травлі зразкового закладу»:

«Наприкінці минулої осені на Кадетський корпус і особисто мене почалася інформаційна атака. Першими, хто почав паплюжити наш заклад, була родина Петросянів – Антон і Юрій (батько і син). Звинувачували вони мене в тому, що я відмовився влаштувати Юрія Петросяна (на фото – Xpress) в Академію СБУ. При цьому вони у кожному своєму новому інтерв’ю змінювали свої покази, про що я детально писав у цьому пості.

Але наразі не про це. Я все гадав – ну звідки все це почалося і хто за усім цим стоїть, щоб так масовано і знахабніло займатися дискредитацією по суті військового закладу. І це, зважте, коли в нашій країні проводиться АТО, де роль армії є вирішальною. І чому зрештою, Юрію Петросяну так терміново раптово захотілося потрапити в Академію СБУ, де він би неодмінно отримав би доступ до державної таємниці?

Відповідь нещодавно отримав, коли мені надіслали фото, що викладаю до цього поста. Ці фото сам пан Ю.Петросян розмістив у себе на сторінці в Фейсбук. На них хлопець хизується своєю поїздкою до Москви, перебуваючи у самому центрі поруч із Кремлем. І яке потім дивне співпадіння, коли через місяць після цієї поїздки до Росії вони разом із батьком починають масовано знищувати наш навчальний заклад з посиленою військовою підготовкою».

Раніше ми повідомляли: Адмінтиск спрацював: Міносвіти не затвердило Юрія Свідлова начальником Кадетського корпусу

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.