У Києві поліція переписує прізвища сумчан, які беруть участь у мітингу «Руху нових сил»?

«Органи МВС перетворилися в органи політичного сиску», – заявив сумський активіст Андрій Фролков (на фото). Приводом для такої заяви став випадок у Києві після віче, організованого «Рухом нових сил», свідком якого став вчора активіст безпосередньо:

«Підходячи до філармонії, побачив, що двоє невідомих молодих людей спілкуються з нашим сумчанином на ім’я Д., що прибув разом з нами, і приїздив вже в третій раз, а він показує їм свій Український паспорт, з якого вони щось переписують собі в блокнот. Побачивши стурбований вигляд Д., підійшов, поцікавився, в чому справа. Двоє повідомили, що вони з карного розшуку і зупинили Д. бо в них проводиться операція “Мігрант”. Справа в тому, що Д. – грузин, який з 1984 року разом з родиною мешкає в Сумах.

Запросив посвідчення поліціянтів, записавши прізвища, запитав, чому саме грузини вважаються сьогодні мігрантами, яких треба перевіряти? Відповідь була стандартна, мовляв ми маленькі люди, які лише виконують наказ. Ось так віддячила ця влада цілій нації за все те, що було зроблено за допомогою грузинів на фронті і в реформуванні поліції. Мені було соромно перед нашим товаришем і перед усіма грузинами, що люблять Україну та намагаються її змінити на краще не шкодуючи власних сил та життя!»

2 Comments
Іван Савченко

2 thoughts on “У Києві поліція переписує прізвища сумчан, які беруть участь у мітингу «Руху нових сил»?”

  1. А чому вас так бентежить перевірка документів. Якщо людина мітингує не за гроші а за покликом своїх переконань, то їй всі поліціянти мають бути…..
    А карний розшук, то є тема цікава. Якщо Ви не маєте уявлення про його роботу, то поцікавтесь. Є гласні та негласні форми розшуку. Ви бачили гласні, невеличку частинку.
    А стосовно сорому, то перевірка документів- то звичайна процедура дій поліції. На лобі не написано” Я чемна та порядна людина”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.