«Хотіли революцію – отримуйте!»: силовики жорстоко побили у Києві сумчан. Чотирьох з них забрала «швидка» (ВіДЕО)

Як ми вже повідомляли, сьогодні о 6 годині ранку поліця вдерлася на територію наметового містечка прихильників лідера «Руху Нових Сил» Міхеїла Саакашвілі біля Верховної Ради.  Серед постраждалих є  і сумчани, четверо з яких відправлені до лікарні «швидкою», повідомив  голови Сумської міської організації партії «Рух Нових Сил» Андрій Фролков (на фото- ліворуч):

За його словами, силовики у повній екіпіровці – в шоломах та з дубинками, здійснили напад на намет, у якому спали сумчани, які приїхали напередодні до Києва підтримати Михайла Саакашвілі:

«Сумчани  відпочивали у великому наметі за межами табору біля Верховної Ради. Приблизно о 06:20 люди у формі почали руйнувати намет, різати його ножами та по-звірячому бити сплячих людей. Силовики кричали:  «Де тут революціонери? Хотіли революцію – отримуйте!».

За словами Андрія Фролкова, наразі четверо сумчан знаходяться у медичних закладах, їх забрала «швидка». Тим, кому трохи краще, надали першу медичну допомогу безпосередньо на місці. Серед них багато тих, хто постраждав від слізогінного  газу, мають струс мозку та сильні гематоми.

«Було видно, що силовики когось шукають – вони світили ліхтариками в очі, найбільше били АТОшників, – говорить Андрій Фролков.-  Бачимо, що це не влада – а зграя вовків, банда, яка не має жодного права керувати країною».

Вночі мєнти різали ножами намети та калічили людей.

Posted by Valentin Bondarenko on Dienstag, 5. Dezember 2017

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.