Призначення нового керівника обласного суспільного телебачення викликало неоднозначну суспільну реакцію

У соцмережі Facebook йде жваве обговорення призначення за конкурсом на посаду керівника Сумської регіональної філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (UA-Суми) відомого у Сумах активіста, екс-депутата міськради Олександра Такула.

Зокрема, одна з учасників конкурсу на посаду менеджера  Ольга Бражник пише, що призначення менеджерів відбулися з порушенням  процедури:

«Я сьогодні постила посилання на сторінку пана Зураба Аласанії (голова правління НСТУ – Xpress), де були опубліковані результати конкурсу на заміщення посад менеджерів та продюсерів регіональних філій суспільного мовлення. Репост супроводжувався моїм коментарем про порушення процедури проведення конкурсу, а саме – зміна умов конкурсу в частині освітніх вимог до кандидатів. Пост зник. Ні, я не передумала і не видалила його. Власник сторінки з посиланням забанив мене з цілком очевидних причин. Якщо хтось сподіваєтся, що мені буде ліньки повторити сказане – то хтось помиляється.

Порушення мало місце: спочатку були поставлені вимоги до кандидатів про наявність вищої економічної або юридичної освіти. За кілька днів до завершення прийому документів умови було змінено на наявність вищої освіти без вказування профілю. Про це не було додаткового оголошення у встановленому законодавством порядку. (Так, я маю скріни до і після редагування переліку вимог). Це говорить про одне – була мета завести на якусь із посад претендента, у якого нема відповідної освіти і не дати розширитись колу набувачів посад через неінформованість».

Зазначимо, що Зураб Алсанія до цього запевняв, що керівників регіональних філій обиратимуть відкритим конкурсом, взяти участь у якому можуть усі охочі, які відповідають кваліфікаційним вимогам Положень про конкурсний відбір.  «Ми хочемо бачити в команді лише кваліфікованих та ціннісних колег, а тому і підходимо до відбору вкрай ретельно», – наголошував він.

«Назначение одним из руководителей Сумского областного телевидения, человека Медуницы, такого себе Такула, ни дня не работающего в журналистике, не просто лишний раз всем доказало, что сумские журналисты в области – пустое место и назначение такого лузера это им плевок в лицо», – коментує Сергей Пушко. Він повязує призначення Олександра Такула із майбутніми виборами: «..фактически на три года мы окунемся в череду политической борьбы между партиями, в которой контроль над медийными ресурсами будет один из самых важных… Будущие выборы это не просто борьба партий, это вопрос ФИЗИЧЕСКОГО ВЫЖИВАНИЯ некоторых политиков. Я не оговорился, именно ФИЗИЧЕСКОГО выживания. И ставки для некоторых политиков просто огромные. ПОБЕДА ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ! для многих  – единственное спасение. И лично я думал, что начнется борьба в первую очередь за этот самый медийный ресурс, областное ТВ, контроль над которым поможет достичь победы…

И вдруг неожиданно, телеканал достается не Деркачу, Клочку, Токарю, Сугоняке, Бухареву, Лаврику или Молотку, а представителю партии с рейтингом в 0,01%. Вам всем не кажется это странным, что самый большой медийный ресурс области отжимает политический приспособленец? И только не говорите мне, что Такул заслужил право возглавлять телеканал заслуженно!! Его назначение на эту должность это как в преферансе, команда ВСКРЫВАЕМСЯ, где сразу видны политические расклады в области. А они дают много поводов задуматься».

5 грудня 2017 року Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, до складу якого, зазначимо,  входить колишній керівник UA-Cуми і близький друг Олександра Такула Микола Чернотицький,  завершило співбесіди з кандидатами, які взяли участь у відкритому конкурсі на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії.

За результатами конкурсу менеджерем філії Суспільного в Сумській області став Олександр Такул, який приступить до роботи із  11 грудня 2017 року. Його заробітна платня становитиме  32 тисяч гривень з можливим преміюванням до 100 відсотків.

2 Comments
Іван Савченко

2 thoughts on “Призначення нового керівника обласного суспільного телебачення викликало неоднозначну суспільну реакцію”

  1. Такул – медовий оракул 🙁
    Мало ці грантові патрітутки в регіоні наробили лайна? Тепер будуть підсилювати свої лайномети. Коли вони нафіг поховаються? Задовбали ці козли!!!

  2. Активист – онанист! Цэ рука Путина!!!! Зрада на зради. Знову украинцив гвалтують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.