В оточенні Саакашвілі шукають «крота», який видав, де він переховується (ВІДЕО)

Екс-начальник Головного управління Національної поліції Луганській області Юрій Покіньборода (на фото) підтвердив, що, лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі затримали в його квартирі. Він впевнени, що його навмисно підставили, а інформацію про місце перебування Саакашвілі «злив» хтось з  найближчого оточення опозиціонера.

«Він [Саакашвілі] -захворів. Йому потрібна була елементарна медична допомога. У нас не було часу роздумувати, куди його везти. В лікарню ми не могли везти. Ми привезли його до мене додому, і тут йому надається медична допомога. Так вийшло, що ми не змогли до кінця зберегти цю таємницю. Був певний ряд людей, які знали, що він тут», – розповів Юрій Покіньборода.

«Сейчас стоит вопрос о моей чести, – написав згодом він у Facebook. – Меня не арестовали потому, что хотят подставить и сделать меня виноватым. Зная меня,  что я буду искать предателя,  могут ликвидировать. Я бы лучше сейчас чувствовал себя в СИЗО». Його опасіння не безпідставні, бо у мережі вже є погрози фізичної розправи з Юрієм.

Довідково. Про затримання Саакашвілі повідомив сьогодні директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко. Цю інформацію підтвердив і екс-заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе. Генеральний прокурор Юрій Луценко додав, що розглядається питання про обрання Міхеїлу  Саакашвілі запобіжного заходу, а також ведуться слідчі дії.

Зараз сторонники  Саакашвілі перекрили в Києві Аскольдів провулок, де розташований ізолятор, в якому він сидить, і встановили там металеві бочки. На території СІЗО чергує швидка допомога. В’їзд легкових автомобілів до ізолятора перекритий.

Posted by Юрий Покиньборода on Freitag, 8. Dezember 2017

.

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “В оточенні Саакашвілі шукають «крота», який видав, де він переховується (ВІДЕО)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.