Мандарин – «булыжник» оппозиции? У Конотопі під час сесії у мера жбурнули тропічним фруктом (ВІДЕО)

Вчора, 22 грудня пленарне засідання сесії Конотопської міськради, яке закінчилось з нульовим результатом, було багате на емоції та штурханину, повідомляє konotop.in.ua  В один з таких моментів, коли депутати і присутні на сесії почали кричати меру «Ганьба!», міський голова Артем Семеніхін, аби вгамувати пристрасті, наказав включити Гімн України.

“Шановні конотопці! – пише  Oleg59oof – Сьогодні 22 грудня 2017р.майже 6 годин (з 4-ма перервами) проходила 24 сесія Конотопської міської ради 7-го скликання. В ході сесії депутатами з 86 питань по благоустрію міста не було прийнято НІ ОДНОГО ????!!!!!!!!! Політичне “шоу” стояло під №1, а ми , споживачі, як завжди “пасуємо задніх”. З 30 депутатів голосувало 8-10 . Перечисляти не буду.(готується відео) та й велась пряма трансляція. Шкода, але мене вразило, що під час виконання Славеня України, депутатка жбурнула мандарином у головуючого (мабуть за те , що той дав вказівку поставити Славень , щоб зменшити накал образ) ??? Відео готується у повному обсязі, а “мандаринова атака” – на ваш розсуд. “Сумно, сумно аж за край”…

Під час виконання Гімну у мера полетів мандарин. Очевидці стверджують, що це вчинила депутат міськради Наталя Льовшин (див. відео):

2 Comments
Іван Савченко

2 thoughts on “Мандарин – «булыжник» оппозиции? У Конотопі під час сесії у мера жбурнули тропічним фруктом (ВІДЕО)”

  1. Твари которые не достойны быть депутатами украинцев. Семенихину патриоту Украины респект

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.