Невідомі вночі закидали «коктейлями Молотова» будинок депутата облради, де він перебував разом із сім’єю

Сьогодні, 4 січня, о 4:00 ранкув будинок  депутата Сумської обласної ради Андрія Божка, в якому він знаходився разом із  сім’єю жбурнули («коктейлі Молотова», повідомив сайт каналу UA-Суми.

Пожежу, що виникла, за словами депутата, вдалося загасити власними силами.

Андрій Божок належить до нещодавно створеної  депутатської групи «За людей» в Сумській обласній раді (до цього перебував у фракції УКРОП) і напад пов’язує виключно з своєю депутатською діяльністю.

«Прокинулися ми з дружиною від шуму – такі глухі удари були. І побачили, що вікна в кухні розбиті і побачили, що закинуті були пляшки. І у них була запальна суміш. – розповів Андрій Божок. – У мене один підозрюваний на даний час, голова Сумської обласної ради, Володимир Токар, який неодноразово мені погрожував за те, що я постійно критикую його роботу в частині невиконання регламенту роботи обласної ради».

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар цю заяву прокоментував так: «Цей депутат останнім часом там, де дестабілізація, там і він, де якийсь людський протест – там і він, вони збирають підписи за мою відставку, він це заявив. Тому я думаю, що він сам це зробив для того, щоб може якимсь чином зібрати проти мене підписи, я не знаю. Я буду подавати до суду, це 100 відсотків, і мені смішно з його звинувачень, хай хоч одне дасть. Чого мені йому погрожувати, він хто мені такий, щоб я йому погрожував?»

За словами старшого інспектора відділу комунікацій ГУНП  Володимира Крупецьких, за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст. 194 ККУ –умисне знищення або пошкодження майна. Санкція даної статті передбачає до 10 років позбавлення долі. Ведеться досудове розслідування.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.