На Сумщині комуністи відзначили день пам’яті Леніна

Напередодні  Дня пам’яті  В.І.Леніна (21 січня – день смерті) у Сумах  комуністи  провели засідання круглого столу на тему : «Роль Леніна у сучасному світі». В ньому взяли участь і безпартійні – прихильники комуністичної  ідеї, повідомляє прес-центр обласної організації КПУ.

З повідомленнями виступили доктор економічних наук О. Тєлєтов, кандидат економічних наук М. Панов, історик М. Шутько.

Конкретні ідеї, викладені в творах і документах, підготовлених Володимиром  Ульяновим-Леніним в умовах початку  ХХ-го століття, доповідачі пов’язували з практичними діями і їх результатами радянського періоду історії. Зазначалося, що стратегічні моменти в ленінській спадщині і зараз майже не зазнають критики опонентів, враховуються в світовій практиці.

На чому зосередити увагу комуністам сьогодні,  щоб зберегти і передати нащадкам ленінські ідеї, говорили в своїх виступах другий секретар обкому партії О. Переросла, перший секретар міськкому партії В. Солобаєв, комуністи В. Рохманов, Г. Гажієнко, О. Тверезовський.

21 січня – у день 94-ої  річниці з дня смерті В. Леніна – комуністи м. Ромни поклали квіти до пам’ятника  В.І. Леніну, який зберігається на території місцевого краєзнавчого музею, а  комуністи м. Охтирка  на місці, де раніше стояв пам’ятник  Іллічу.

Джерело: https://www.kpu.ua/ru/89004/den_pamjati_vilenina_na_sumschyni

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.