У Глухові збунтувалися депутати міської ради

  Депутати Глухівської міської ради від опозиції оприлюднили протест щодо протизаконних і протиправних, на їхню думку,  дій  міського голови, його першого заступника (на фото),  секретаря міської  ради «та інших прибічників».

«Коаліція, яка вважає себе більшістю, і яка на даний момент не може прийняти жодного рішення та нести відповідальність за нього, повинна негайно повідомити депутатів про свою неспроможність працювати для громади. Ми готові створити нову коаліцію, яка дійсно буде працювати для глухівчан і вирішувати питання щодо життєзабезпечення рідного міста», – йдеться у заяві.

У ній  також стверджується, що «керівництво Глухівської міської ради одноосібно, без дієвої участі депутатів – представників інтересів саме громади міста Глухова, вирішують свої «шкірні питання» і пропихають на затвердження сесії.

«У проекті бюджету міста Глухова  (на 2018 рік – Xpress) вміщені статті видатків відверто лобістського характеру. Натомість не в повному обсязі передбачені кошти на заробітну плату медикам і освітянам. Незабезпеченість по зарплаті медпрацівникам складає понад 10 млн. грн., освітянам – близько 2 млн.  грн. Хіба це народний бюджет?» – запитують депутати, пояснюючи чому 26 січня не брали участь у роботі сесії Глухівської міської ради.

Щоправда підписів депутатів під Заявою немає. Замість них перераховані міські партійні організації: Глухівська міська організація політичної партії «Воля народу», Глухівська міська організація політичної партії БПП «Солідарність», Глухівська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Повний текст Заяви на : https://nedelya.info/news/item/7395-politichne-zvernennya

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.