У Глухові поглибився розкол між мером і депутатами (ВІДЕО)

Лідер фракції соціал-демократів у Глухівському міській раді Тетяна Михайлик заявила на сесії 9 лютого, яка мала прийняти бюджет міста на 2018 рік,  про вихід з депутатської більшості. До неї приєдналися ще два депутати фракції СДПУ.

Михайлик, яка була вірним прибічником мера до цього дня, пояснила своє рішення тим, що не згодна з кадровою політикою мера, його небажанням йти на діалог з фракціями і додала, що не голосуватиме за бюджет, в якому закладені 800 тисяч на премії міському голові і чиновникам в той час, як немає грошей на зарплати лікарям і вчителям.

«Олена Демишева, секретар міської ради, створює такі умови, що ми не можемо домовитися і обговорити, розподілити цей бюджет так, щоб всі були задоволені. Секретар міської ради зовсім ігнорує програму розвитку міста. Ми не можемо розібратися в цифрах, тому що вона нам їх не показує. На членів нашої фракції відбувається тиск і погрози. І тому сьогодні я, як голова фракції, заявляю про вихід з більшості », – заявила Тетяна Михайлик.

Раніше свої підписи під зверненням до мера  з вимогою прийняти соціальний бюджет поставили керівники фракцій «Воля народу», БПП,  «Солідарність»  та  УКРОП.

«Керівництво міста запланувало собі на цей рік премії в 800 тисяч гривень. І це в той час, коли бюджетники не отримують по кілька місяців свої зарплати. Ми вимагаємо прийняти соціальний і справедливий бюджет Глухова з урахуванням наших вимог, – пояснив відмову голосувати за бюджет-2018  депутат Юрій Бурлака. – По-перше, ми вимагаємо в бюджеті скасувати завищені премії меру і його заступникам. По-друге, ми вимагаємо передбачити повну виплату заробітних плат учителям і лікарям. По-третє, ми вимагаємо за рахунок премій чиновників виділити 300 тисяч гривень на придбання житла для гордості нашого міста – чемпіонки світу з біатлону Анни Кривонос».

Дружина Мішеля Терещенка Olena Terestchenko,  захищаючи чоловіка у Facebook, розмови про премії називає «брехливими». Вона також повідомляє, що замість сесії 9 лютого відбулося «Народне Віче з неймовірно надихаючим виступом Героя України Степана Хмари, який абсолютно чітко визначив всі проблеми та розставив акценти. Глухівчан приїхали підтримати міський голова Конотопа Артем Семеніхін та Буринської ОТГ Віктор Ладуха, депутати Сумської обласної ради» та активісти з декількох міст Сумщини.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.