Як викрадали лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі. Відео з камер спостереження ресторану

На YouTube викладено відео вчорашнього викрадення силовиками в центрі Києва у ресторані «Сулугуні» лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

Після жорсткого затримання  його посадили в одну з трьох машин і повезли у невідомому напрямку. Пізнше стало відомо , що з аеропорту «Бориспіль» і літаком переправили до Варшави. Пізніше польська прикордонна служба підтвердила, що прийняла Саакашвілі на своїй території.

Підставою для прийняття рішення було прийняття заяви про реадмісію, – зазначено в звіті польського відомства.

« Хоча, Грузія також вважається європейською країною, угоди про реадмісію між Грузією і Україною – немає. А є  між ЄС і Україною – сказало джерело в Держприкордонслужбі.

Пізніше Олег Слободян, помічник голови ДПСУ,  повідомив про те, що на даний момент немає юридичних підстав для того, щоб Саакашвілі з Польщі повернувся в Україну.

«Згідно з наведеними вище судовими рішеннями дане особа перебувала на території України незаконно, а тому, з дотриманням усіх юридичних формальностей її було повернуто в країну, звідки вона прибула, порушуючи вітчизняне законодавство», – пояснив він.

Довідково: реадмісія (англ. to readmit – приймати назад) – згода держави на прийом назад на свою територію своїх громадян (а також, в деяких випадках, іноземців, які спочатку перебували або проживали в цій державі), які підлягають депортації з іншої держави.

Posted by Андрей Задорожный on Montag, 12. Februar 2018

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.