Більше тисячі сумчан вийшли на майдан Незалежності за відставку Порошенка

Сьогодні, 18 лютого, активісти сумського Руху Нових Сил провели автопробіг за майбутнє, у ході якого колона з більше, ніж 40 автомобілів, прикрашених прапорами та плакатами, проїхала основними вулицями міста. Сумчани жваво реагували на автопробіг. Не зважаючи на те, що активісти подавали заявку з проханням посприяти безпеці заходу, поліція не надала належної підтримки під час руху автопробігу.

По закінченню автопробігу активісти зібралися на майдані Незалежності біля будівлі Сумської обласної адміністрації, де провели народне віче. Близько тисячі сумчан вийшли на головну площу міста, вимагаючи відставки чинного президента України.

Мітинг розпочався з хвилини мовчання у пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Голова сумського міського осередку партії Рух Нових Сил Андрій Фролков (на фото нижче) : «Наша головна вимога, як і у тисяч українців, які сьогодні вийшли на вулиці своїх міст, це відставка президента Петра Порошенка. Український народ вже стомився від продажної влади, яка зрадила обіцянки, які давала під час революції гідності, та яка обслуговує інтереси олігархічних кланів”.

Також акцію підтримали представники Руху Валентина Наливайченка «Справедливість», ГО «Автомайдан», спілка ветеранів Сумщини та інші.

Голова Роменської міської організації партії Рух Нових Сил Валентин Бондаренко: «Зараз ми бачимо, що поліція, прокуратура, суди не працюють в інтересах українського народу. Навіщо тоді вони потрібні? Нам необхідна відставка Петра Порошенка та обрання нового президента, який розпустить парламент. І тоді ми оберемо нову Верховну Раду строком на один рік. Ці люди, ці триста спартанців, про яких говорить Михайло Саакашвілі, необхідні для конституційної більшості. Лише тоді будуть можливі справжні реформи, а не їх імітація».

Під час акції у наметі РНС сумчани залишали свої підписи за відставку президента. Також було вирішено у найближчий час провести наступне народне віче, про місце та час якого буде повідомлено пізніше.

4 Comments
Іван Савченко

4 thoughts on “Більше тисячі сумчан вийшли на майдан Незалежності за відставку Порошенка”

  1. А кто вместо Порошенко?Одно эхо от вашего кипиша-потешки! Очередное быдло или варяг на полгода? Нету ЛИДЕРАи не будет! Голоту растим для работы в Европе….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.