У Сумах політична сварка між «Батьківщиною» і «Солідарністю» перейшла в фазу особистісних звинувачень

Як ми вже повідомляли,  16 березня 2018 року Зарічним районним судом  винесено рішення у справі про адміністративне правопорушення стосовно секретаря Сумської міськради Андрія Баранова. За голосування, в якому він особисто брав участь  за призначення йому премії, суд оштрафував Баранова  на 3400 грн. Вчора депутат Сумської  міської  ради Дмитро Лантушенко (партія «БПП «Солідарність») у Facebook  назвав  Андрія Баранова (партія «ВО «Батьківщина») корупціонером, якому не місце у міськраді. Відповідь не заставила себе довго чекати.

До вашої уваги ця епістолярна дуель двох сумських чиновників.

Дмитро Лантушенко (на фото – ліворуч):

«Тут вчора пізно вночі головна посадова особа Сумської міської ради Андрій Баранов спробував «відбілити» сам себе після вчорашньої сесії.
Виявилось, що нічого особливого. Все традиційно- і «злочинна влада», яка склала на «чесного» посадовця протоколи про корупцію, і депутати СМР, які виконували «політичне замовлення». Короче-винні усі, окрім самого Андрія.

В чому проблема запитаєте Ви?

А в тому, що Андрій вже як кілька місяців має підтверджений статус посадовця-корупціонера. Одне рішення суду навіть набрало чинності. Тобто, сьогодні Сумську міську раду очолює корупціонер (!!!).

Що мав зробити відповідальний політик у європейському місті Суми? Звичайно-написати заяву про відставку і піти. Але, це не про Суми. Це не про Андрія. Це-фантастична історія. Бо деякі посадовці вважають, що сіли одним місцем в свої крісла навічно, а бюджет міста, який наповнюється сумчанами-своїм особистим гаманцем.

Андрій спокійно ходить на роботу, веде сесію СМР та представляє інтереси міста в якості посадовця-корупціонера. Дно пробито в черговий раз.

При чому, жодної реакції від міського голови. Його це все влаштовує. Бо-свій. Бо-сердешний однопартієць.

Чи може офіційний корупціонер очолювати раду? Ні! Тому, вчора депутати ініціювали проект рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності секретаря ради.

Як мав поступити посадовець що готовий нести відповідальність за порушення закону та не тримається за своє крісло? Дати можливість депутатам визначитися самостійно.  Але-не в нашому місті. Але-не Андрій.

Прикриваючись регламентом ради, який за два роки був тисячі разів зґвалтований депутатською більшістю, секретар навіть не поставив дане питання на голосування.

Таким чином, головне право депутата ради – внести проект рішення-вчора був розтоптаний секретарем-корупціонером.

Не знаю як ви, а я вчора зробив для себе черговий висновок.
Вони-не лише корупціонери, що всіма кінцівками тримаються за свої крісла.
Вони-боягузи, які прикриваючись «політичними репресіями» залишають місто будь-яких перспектив росту.

Скільки будемо терпіти?»

Андрій Баранов:

«Відповідь Дмитру Лантушенку на його заклик відправити мене у відставку, коротко, в трьох тезах.

Якщо невчасне подання декларації ти дійсно по-чесному вважаєшь корупцією, то я бажаю фракції БПП Солідарність, щоб саме таке правопорушення було найсерьознішим для вашої фракції і вас не звинувачували в незаконному отриманні землі гектарами для “своїх” та будівництві ТАУНХАУЗІВ невідомо за які заслуги, будівництві хоромів в центрі міста на зарплату чиновників, вимагання відкатів за субвенції з обласного бюджету, роздача “своїм” спортсменам обласних коштів управлінням молоді та спорту ОДА (да, да, Діма про це серьйозно говорять в спортивних колах), вимагання від підприємців хабарів тисячами доларів. Не буду далі пригадувати, про це все знає місто, а хто не знає, я в свій час нагадаю, трошки пізніше.

При цьому ЖОДНОГО судового рішення по цим справам немає, думаю, що і самих справ також вже немає. Бо силовики та суди зараз у БПП Солідарність “на підхваті”.

У відставку? Та нема питань, збирай 22 голоси та ініціюй. Я за крісло ніколи не тримався, тим більше, за “політичне”. А вестись на політичні провокації я не збираюсь. Хоча, я думаю, таким темпом твої партійні боси тебе швидше зіллють. За що вони тебе так, не можу зрозуміти? Може тому, що ти не поділився відкатами? Впевнений, що ти відчуваєш це на собі. Вони ж тобі лейбу “корупціонер” ліпили. Мені здається у них гарно вийшло, з фактами, з інформаційною підтримкою.

Для розрядки (з гумором 😉
Мені шкода, що в тебе в черговий раз  “пробиває дно”. Тут два шляхи, або треба до лікаря або треба самому поступати так, як хочеш, щоб поступали з тобою. Тоді, мабуть життя буде спокійніше і не буде так придавлювати, щоб аж “дно зривало” .

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.