Нардеп Олег Медуниця заручився підтримкою обласної влади на цьогорічних позачергових виборах?

Схоже, блогер Сергей Пушко був правий, коли нещодавно припустив, що нардеп Олег Медуниця отримав благословення від Сумської ОДА на округ по м.Суми на дострокових виборах, які очікуються цього року.

«Активизация Медуницы и его людей, Сугоняки, Деркача и других нардепов, входящих в Президентскую команду, дают однозначный ответ на вопрос “КОГДА ВЫБОРЫ?” – писав 29 березня Сергій Пушко. – Как мы понимаем, эти люди обладают прямым инсайдом по этому вопросу. Эти люди УЖЕ начали агитационную компанию, кто не заметил. Судя по тому, как Медуница стал часто появляться вместе с Клочком, можно сделать однозначный вывод, что он получил благословение на округ Сумы и БПП и ОДА положили под Медуницу весь свой ресурс».

Підтвердженням цих слів можна вважати  захід, що відбувся у суботу, 31 березня,  у прес-центрі «SumyNews» (одним з засновників якого, до речі,  є О.Медуниця) – «Відкрита зустріч сумської молоді з нардепом та головою ОДА».

З інформації  «SumyNews» дізнаємося, що нардеп Олег Медуниця ділився з молоддю своїм політичним досвідом і розповідав про перспективи молодих політичних сил та досвід його партії («За Україну!» – Xpress)  на парламентських виборах, а голова ОДА Микола Клочко доводив, що «поєднання компетентності народних обранців та довіри до них виборців дозволить вирішити наявні проблеми Сумської області».

Про тандем «Медуниця-БПП «Солідарність» свідчить і спільна активна критика чиновників від «Батьківщини» соратниками  нардепа у Сумській міській раді (Андрій Крамченков, Володимир Чепік) і депутатом  міськради від  БПП Дмитром  Лантушенком.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.