Голова Сумської ОДА хоче зустрітися із мером Сум, щоб «обговорити всі наболілі питання»

 «Ми повинні ще раз зустрітися із міським головою Сум і обговорити всі наболілі питання, – наголосив голова Сумської ОДА  Микола Клочко під час вчорашньої апаратної наради. –  Це і співфінансування онкодиспансеру, де лікуються 40% жителів обласного центру, і вирішення проблеми із захороненням пестицидів, що розміщені на території колишнього КСП «Тепличне», і чимало інших питань, які потребують саме спільного вирішення, а міська влада поки що не йде назустріч ні області, ні Сумському району».

Голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко  зазначив, що готовий долучитися до вирішення багатьох проблемних питань Сум, наприклад, із тими ж пестицидами чи полігоном для сміття, але чекає відповідних кроків і від міської влади:

«У нас на території району є склад для тимчасового зберігання непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, що накопичились у районі. Ми готові йти назустріч Сумській міській раді щодо зберігання пестицидів, які зараз знаходяться на території колишнього КСП «Тепличний». Але чекаємо співпраці із міською радою, хоча б якихось кроків назустріч. Тому що по наших проблемах ми проводимо наради, а проблеми не вирішуються. Ми просто просимо до себе теж поваги і співпраці».

Зокрема однією зі спільних наболілих проблем і Сум і Сумського району є полігон для вивезення твердих побутових відходів, що розташований на території Верхньої Сироватки.

Микола Клочко наголосив, що влада міста Суми має вибудовувати партнерські відносини з областю та Сумським районом. «Інакше й бути не може», – резюмував голова ОДА.

Джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/15404-vlada-mista-sumy-maye-vybudovuvaty-partnerski-vidnosyny-z-oblastyu-ta-sumskym-rayonom.html

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.