Страстна п’ятниця: у Конотопі побилися два депутати Сумської облради?

У Конотопі поліція розпочала кримінальне провадження за фактом нібито побиття депутатом Сумської обласної ради Сергієм Демехою (на фото – ліворуч)  іншого депутата цієї ж облради Миколи Биркуна (на фото – праворуч). Інцидент стався у Страстну п’ятницю, 6 квітня, біля локомотивного депо, де працює потерпілий.

«Демеха їхав на своєму автомобілі разом з депутатом Конотопської міськради Наталією Левшин. Побачивши Біркуна, вискочив з машини, став йому погрожувати, а потім вдарив головою в обличчя. Зараз у Біркуна (насправді Биркуна – Xpress) зламаний ніс, що може кваліфікуватися правоохоронними органами як тілесне ушкодження середньої тяжкості», – розповів  міський голова Конотопа, однопартієць Биркуна по ВО “Свобода” Артем Семеніхін.

Як повідомив начальник Конотопського відділу поліції Богдан Войцеховський, за заявою Биркуна відомості про його побиття внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочато кримінальне провадження за статтею 125 (умисне легке тілесне ушкодження).

Конфлікт двох депутатів вже попав у новини всеукраїнських ЗМІ.

На своїх сторінках у Facebook обидва депутати про інцидент не згадують. Між тим за Сергія Демеху заступилася Наталья Семенова (на фото):

«8:30 ранку. Перші теплі дні – сонечко світить, пташки співають. Трішки псує настрій стан доріг та загальна занедбаність міста, але не сьогодні.
Бо сьогодні ми з #СергійДемеха прямо зрання вирішували кого б його побити замість випити кави. А тут, яка несподіванка (!) – сам #МиколаБиркун – вічна жертва (після Полякова, звичайно).
Саме так все виглядає в хворій уяві деяких керманичів.
Невже хтось думає, що нам нема чого робити, на відміну від деяких посадових осіб та директорів комунальних підприємств, окрім ходити слідом за Биркунами з непевними намірами?»

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Страстна п’ятниця: у Конотопі побилися два депутати Сумської облради?”

  1. Цьому Биркуну, ще б по шиї та в лоба дати! Придурок! І середнього пальця якого всім показує засудити в одне місце!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.