В Києві не дали покласти квіти до пам’ятника визволителю Сум від фашистів (ВІДЕО)

У п’ятницю, 13 квітня, представники націоналістичних організацій зірвали покладання квітів до пам’ятника генералу Миколі Ватутіну в Києві і облили його червоною фарбою, повідомляє  strana.ua. Відео акції з’явилося на сторінці С14 в Facebook.

На місце напередодні річниці смерті Ватутіна (15 квітня) підійшли люди похилого віку з гвоздиками. Націоналісти назвали  їх рядженими ветеранами і вступили  в перепалку. Ситуація загострилася з появою керівника фракції “Опозиційний блок” Юрія Бойка. За словами активістів організацій “Традиція і Порядок” та  С14, вони прийшли щоб зашкодити проросійській організації «Сила добра». Був застосований слізогінний газ.

Раніше активісти руху «С14» завадили  організації «Сила добра» вшанувати пам’ять  актора і режисера Леоніда Бикова.

Довідково. Микола Ватутін – радянський воєначальник, генерал армії, помер 15 квітня 1944 року в Києві після поранення, отриманого під час нападу на нього  групи УПА. 17 квітня генерала армії Ватутіна поховали в столичному Маріїнському парку.

Саме Ватутін віддав наказ з  2 вересня 1943 року в ході Сумсько-Прилукської операції відновити наступ Червоної армії, в результаті якого 5 вересня було звільнене  місто Суми.

Нагадаємо, що в березні цього року у Бердичеві радикали розбили пам’ятник генералу Ватутіну молотками, а у Полтаві минулого року облили пам’ятник Ватутіну червоною фарбою.

Зриваємо ватний шабаш біля пам'ятника Ватутіну.

Gepostet von C14 news am Freitag, 13. April 2018

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.