Затриманий п’яним за кермом укропівець знайшов слушний момент помститися за це поліції Сумщини

Заступник голови Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Олег Шестак заявив, що керівництво Національної поліції в Сумській області повинно прозвітувати про свою незадовільну роботу на засіданні парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Про це з посиланням на сторінку Шестака в Facebook повідомив вчора сайт media.sumy.ua.

«Подивився сьогодні в мережі відео, як патрульні нової поліції знущаються над людиною. Прочитав новину про те, що в м. Лебедин серед білого дня застрелили з травматичної зброї собаку, – пише Шестак. – Згадалося, що ми не отримали відповіді на наш запит про інцидент з вибухівкою на 8 березня (коли предмет, зовні схожий на муляж саморобного вибухового пристрою підклали під двері офісу УКРОПу. — Ред.), що жодна кримінальна справа щодо отруєння собак не розкрита, а звіряче вбивство собак в Сумському районі взагалі ніхто не розслідував та кримінальне провадження закрито.

Згадалося те, що міський відділ поліціїї не розслідує справи про крадіжки, пограбування і таке інше. І ось про що я подумав, а чи не настав час заслухати Лушпієнка (начальника ГУНП в Сумській області – Ред.) та Григорова ( начальника слідчого управління ГУНП  в Сумській області – Ред.) на комітеті Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Напевне прийшов час змінювати Сумське областне керівництво Поліції та слідства.

Буду готувати відповідне звернення до Віталія Миколайовича Купрія та просити включити це питання в порядок денний комітету. Особисто поїду виступати на комітет та розповім про реформи Авакова в Сумській області».

Щоправда, пізніше цей пост  з сторінки укропівця зник.

Обурення Олега Шестака зрозуміле, але треба взяти до уваги, що до цього у нього виникали серйозні конфлікти із правоохоронцями.

Так, у червні 2017 року правоохоронні органи підтвердили факт побиття 29 травня  того ж року  заступником директора «Сумиагропромбіржі», укропівцем Олегом Шестаком співробітника СБУ.

Ще раніше, 24 жовтня 2016 року,  Олег Шестак «прославився»  конфліктом із Патрульною поліцією Сум, керуючи  авто у нетверезому стані. Поліцейським Шестак погрожував покаранням, посилаючись на свої зв’язки у владі. Намагання тодішнього голови облради Семена Салатенка «відмазати» Шестака шляхом фальсифікації  висновків наркологічної експертизи обернулося для Салатенка  відставкою.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.