Офіси комунальних підприємств облради масово переїжджають з Сум в райони?

Комунальні підприємства і установи  Сумської обласної ради почали масову перереєстрацію своїх офісів з адрес у Сумах на адреси в  у районах. Про це повідомив сьогодні блогер  Александр Тахтай:

За його словами, таким чином напередодні виборів з міського бюджету Сум виводяться гроші  в «сумские окрестности» – Сумський, Білопольський і Краснопільський райони.  Схема розроблена начальником управління комунальним майном облради Дмитром Нагорним.

Оскільки податки сплачуються за місцем знаходження центрального офісу комунальних підприємств і установ, їхнім керівникам було запропоновано у добровільно-примусовому порядку зробити перереєстрацію і для цього був направлений лист-взірець  (на фото), в яому  міститься прохання до голови ОТГ виділити в оренду під офіс площу у нежитловому приміщенні на пільгових умовах – 1 грн. на рік.

Таким чином, через політичні сварки і суперництво партіі БПП, яку представляє  обласна влада, з партією «Батьківщина», яку  представляє  міська влада Сум, бюджет обласного центру має дещо схуднути.  Скубуться «пани», а чуби будуть знов тріщяти  у «холопів»?

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.