Яценюк хоче отримати місце в першій десятці партії, яку збирається створити Гройсман

За інформацією джерела видання «Апостроф», колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на наступних парламентських виборах хоче отримати місце в першій десятці нової політичної сили, яку збирається створити нинішній прем’єр, Володимир Гройсман.

Раніше в мережі з’явилася інформація про нібито першу  десятку списку нової партії Гройсмана. Першим номером у ній значиться сам прем’єр-міністр, другим – міністр освіти і науки Лілія Гриневич, за нею йдуть перший заступник голови фракції Народний фронт Андрій Тетерук, перший заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов, нардеп-мажоритарник від БПП Андрій Вадатурський, віце прем’єр Володимир Кістіон, в. о. глави УКРІНФОРМу Мирослав Продан, екс-глава Київської ОДА Анатолій Присяжнюк, нардеп-мажоритарник від БПП Роберт Горват, начальник одеської філії Адміністрації морських портів Ігор Ткачук.

«Яценюк хоче бути п’ятим номером, він розуміє, що першим не зайде, занадто високий антирейтинг, а от не першим, як Тимошенко свого часу зайшла, може», – повідомило джерело.

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Яценюк хоче отримати місце в першій десятці партії, яку збирається створити Гройсман”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.