Наскільки активно партії на Сумщині піарять себе у Facebook – МОНІТОРИНГ

Сьогодні у Сумському прес-клубі Громадянська мережа «ОПОРА» представили результати моніторингу активності обласних організацій парламентських партій на своїх сторінках в соціальній мережі Facebook.

Представниця «ОПОРИ» Ірина Стегній повідомила, що з шести парламентських партій, які на виборах 2014 року подолали 50% бар’єр, свої сторінки у  Facebook мають чотири – Оппоблок, БПП «Солідарність» , «Батьківщина» і «Радикальна партія Олега Ляшка».  Не створили свої сторінки регіональні осередки Народного фронту і «Самопомочі».

Найбільше послідовників має «Оппозиційний блок», на сторінку якого підписалися  1892 користувачів, далі йдуть «Батьківщина» (1503), «Радикальна партія Ляшка» (766) і БПП «Солідарність» (239).

Серед місцевих політиків, які згадуються на сторінках партій,  Олександр Стрельченко, Микола Войтенко, Тамара Іщенко, Юрій та Ігор Перепеки – «Оппоблок»,  Олександр Лисенко – «Батьківщина», Володимир Токар, Дмитро Хандурін, Володимир Горох, Олександр Линник – «БПП «Солідарність», Микола Горобець, Ярослав Панченко, Тетяна Головко – «Радикальна партія».

«Чемпіон» по лайкам (564) – відео від телеканалу «АТV» за участю Олександра Стрельченка «Оппозиционный блок требует немедленно остановить войну, начать реальную борьбу с коррупцией, а главное – развивать экономику, чтобы украинская молодежь не ехала улучшать благосостояние других стран!»

За словами Ірини Стегній, в цілому зазначені політичні партії на Сумщині у порівнянні з іншими регіонами слабо використовують Facebook для налагодження комунікацій із виборцями. Судячи навіть по вищенаведеному довжелезному заголовку, займаються цим не фахівці з комунікацій, а випадкові люди.

Не дуже розуміють фунцію соцмережі для партійною пропаганди і в обласній організації  «Радикальної партії»,  сторінка якої рясніє вітаннями з днем народження партійців.

На початку червня «ОПОРА» обіцяє оприлюднити результати моніторингу по використанню своїх сторінок в соцмережі народними депутатами від Сумщини.

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.