У Глухові проти мера застосували технологію «чорного піару»

Вчора жителі Глухова знайшли у своїх поштових скриньках звернення міського голови Мішеля Терещенка з приводу того, що в місті начебто піднято тариф на воду аж на 60% та передбачається неминуче стрімке зростання тарифів на електроенергію, газ та гарячу воду, повідомляє місцевий сайт «Кур’єр».

Вихідні дані на листівці (замовник, типографія), звичайно ж, відсутні. Головна її теза – оскільки ми прагнемо у Європу, то і тарифи у нас мусять бути європейськими.

«Теза про гарячу воду красномовно вказує на те, що людина, яка це писала, жодного поняття не має, що в Глухові нема централізованого постачання гарячої води, – коментує радниця міського голови Оксана Друпп. – Звісно, такі інформаційні вкиди (малося на увазі, мабуть, вкидання – Xpress)  спрямовані на введення в оману довірливого читача та мають на меті зганьбити імідж міського голови та сприяти створенню негативної думки громадськості про нього. Тому радимо глухівчанам не засмічувати голову результатами інформаційної пропаганди, що вже віддавна стала в Глухові зброєю регулярного застосування в руках окремих людей, які не бачать інших шляхів ведення політичного спарингу з Мішелем Терещенком”.

Сам Мішель Терещенко обмежився з цього приводу лаконічним: «Черговий фальсифікат від опонентів, які вже не знають яким чином мене дискредитувати…Прошу глухівчан не звертати уваги: далі буде ще «креативніше».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.