Мер Конотопа вирушив до Європи просити допомоги у ООН у звільненні трамвайного депо

Конотопський міський голова Артем Семеніхін сьогодні виклав в мережі відео, в якому повідомляє, що знаходиться за кордоном, в Європі, де має навідатися до  штаб-квартири ООН і Європарламенту і  поскаржитися на депутатів міськради, які зривають сесії і паралізували рух головного комунального транспорту міста – трамваїв:

«Товариство я зараз у Європі, поїду у Відень, Брюсель в штаб-квартиру ООН. У мене є звернення, підписи, документи, які засвідчують факти зловживань владою, факти утворення депутатами міської ради злочинного угруповання, факти корупції, як з боку деяких депутатів міської ради, так і губернатора. Всі факти зловживань передам. Хай у Європі знають».

Одночасно Артем Семеніхін закликав жителів Конотопа «відбити» трамвайне депо у правоохоронців, які у рамках кримінальної справи проводять там зараз слідчі дії.

Нагадаємо, що минулорічний піший похід мера до Києва просити розпустити опозиційний до нього місцевий парламент, закінчився нічим.

Зараз поліція та прокуратура займаються розслідуванням справ стосовно зупинки електротранспорту в Конотопі. Відповідні звернення до правоохоронних органів подали самі працівники трамвайного управління.

Як повідомляє місцева газета “Перекресток”, більшість із них, а також переважна частина депутатського корпусу впевнені, що ситуація, яка склалася з невиходом електротранспорту на колії, ніщо інше, як цілеспрямована акція по знищенню конотопського трамваю з боку місцевої влади, і, зокрема, міського голови.

Ще взимку на територію КТУ приїздили невідомі столичні підприємці, говорять працівники депо. Їх мета  – завести в місто свої маршрутки, а для цього їм потрібна територія для розміщення автопарку. Надто підходящим у цьому плані виявився парк трамвайного депо…

Скаржаться працівники депо і на те, що виділені 6 червня місцевими депутатами 10 мільйонів гривень для трамвайного управління, на рахунки підприємства досі не надійшли. Для цього потрібен підпис міського голови під рішенням сесії, якого він ставити не хоче.

Нагадаємо, що протистояння між сторонниками міського голови і стронниками його опонентів триває вже не один місяць. Мер  вимагає від депутатів прийняти бюджет, а ті від нього звіту про витрачені кошти бюджету минулого року і п’ять місяців теперішнього.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.