Комісія облради перевірить дії мерів- опозиціонерів щодо можливого порушення ними законів України

Сьогодні, 6 липня, депутати облради прийняли рішення про створення тимчасової контрольної комісії з суспільно-політичної та економічної ситуації, що склалася в містах Конотоп, Глухів і Лебедин, що через протистоянні між мерами і депутатами більше ніж півроку живуть без бюджету.

Комісія повинна вивчити стан виконання бюджету в цих містах, за 2017 і 2018 року і можливі порушення Конституції з боку їх міських голів – Артема Семеніхіна, Мішеля Терещенка і Олександра Бакликова.  З цією метою вона проведе протягом місяця виїзні засідання в Конотопі,  Глухові і Лебедині. У рішенні депутатів зазначається, що для цього у разі потреби можуть бути залучені представники  правоохоронних та контролюючих органів.

«Підійшов час, коли ми вже просто не можемо спостерігати за тими подіями, що у Конотопі та Глухові розпалюються пристрасті. Не приймається бюджет, не виходять на роботу працівники підприємств, не отримують зарплату медики. Тому з депутатським корпусом ми вирішили розібратися і допомогти мешканцям міст, які опинилися заручниками ситуації. Вони обирали депутатів і міського голову, а ті наразі не працюють. Депутатський  корпус обласної ради намагається зробити все від нас можливе, аби повноцінно працювали міста. Бо людям потрібна робота, зарплата і стабільність», – так прокоментував рішення облради її голова Володимир Токар.

Нагадаємо, що Артем Аеменіхін і Мішель Терещенко є найбільш завзятими опонентами обласної влади, яку вони постійно звинувачують у змові з колишніми регіоналами і корупційних діях.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.