«Запасний аеродром»? Дмитро Лантушенко знов у фокусі уваги. Його звинувачують у підробці партійних документів

До редакції сайту «Сумські дебати» звернулися представники регіонального осередку партії «УДАР» Віталія Кличка”. Вони обурені діями свого колишнього однопартійця, екс-голови міської парторганізації, а нині депутата міськради від БПП «Солідарність»,  начальника облуправління молоді і спорту Сумської ОДА Дмитра Лантушенка (на фото).

«Виявляється, – пише сайт,  – було таємно змінені дані у відомостях щодо зареєстрованих місцевих організацій політичних партій в межах Сумської області. Начебто за безпосереднього втручання  Дмитра Лантушенка, головою облорганізації партії «УДАР» Віталія Кличка»  стала його дружина Дар’я Лантушенко (на фото), що підтверджують останні дані управління юстиції:

Ударівці шоковані: згідно зі статутом партії такі рішення мають прийматися на партійній конференції, але про це ніхто з них не був повідомлений, тому вони впевнені, що такої події взагалі не було, а значить Дар’я Лантушенко, на їх думку, очолює «УДАР» незаконно.

Якщо ж підійти до цієї події із суто юридичної точки зору, то дії Дмитра Лантушенка, а особливо його дружини Дар’ї у разі доведення підробки партійних документів, підпадають під статтю 170 Кримінального кодексу України (Умисне перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій або їх органів), що карається виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Зазначимо, попередніми очільниками обласного осередку партії «УДАР» Віталія Кличка» були Сергій Лихман, Олександр Сугоняко та Олександр Сопітько.

Можна припустити, що таким чином начальник управління молоді і спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко готує для себе, так званий, «запасний аеродром», щоб потім мати можливість швиденько піти із «БПП «Солідарність» в іншу політичну силу з якою, до речі, наскільки відомо редакції сайту, він активно підтримує зв’язок»..

До цього ми повідомляли: Крокодилові сльози Дмитра Лантушенка: реконструкцію стадіону «Авангард» зупинено

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.