Спеціальна комісія облради, яка має «розібратися» з мерами- опозиціонерами, приступила до роботи

18 липня відбулося засідання тимчасової контрольної комісії Сумської обласної ради з питань вивчення суспільно-політичної та економічної ситуації, що склалася в містах Конотоп , Глухів та Лебедин, де міськими головами були обрані Артем Семеніхін, Мішель Терещенко і Олександр Бакликов.

Захід відбувся під головуванням депутата Сергія Демехи, одного з головних опонентів мера Конотопа,  та за участі заступника голови облради Тетяни Головко, депутатів Тетяни Євдокимової, Миколи Ільченка, Владислава Лугового та Володимира Пилипейка.

Нагадаємо, комісія  (ТКК) була створена рішенням Сумської облради 6 липня 2018 року  у зв’язку зі складною соціально-політичною та економічною ситуацією в названих містах, «відсутністю належного реагування органів місцевого самоврядування на колективні протестні заходи населення та перешкоджання роботи комунальних підприємств, зниження показників виконання доходної частини обласного бюджету на території міст обласного значення, неможливістю передачі міжбюджетних трансфертів через незатвердження місцевих бюджетів та з метою захисту конституційних прав і інтересів жителів цих міст».

Для розгляду проблемних питань по суті члени ТКК  вирішили звернутися з відповідними запитами до профільних структурних підрозділів Сумської ОДА та провести після опрацювання стану виконання обласного бюджету за доходами та видатками у Конотопі, Глухові і Лебедині виїзні засідання.

Запропоновано також залучити до роботи комісії представників правоохоронних та контролюючих органів із наданням їм опрацьованих матеріалів задля відповідного реагування у межах чинного законодавства.

До цього ми повідомляли: Комісія облради перевірить дії мерів- опозиціонерів щодо можливого порушення ними законів України

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.