Головного «спортсмена» України розлютила участь дзюдоїстів Сумщини в Чемпіонаті Європи в Росії

На Чемпіонаті Європи з дзю-до, що відбувся 18 липня в Єкатеринбурзі (Росія), збірна України посіла третє загальнокомандне місце. З восьми членів команди троє предствляли Сумщину: студент медінституту СумДУ Геворг Манукян,  аспірант СумДУ  Андрій Колесник і студентка Глухівського національного педуніверситету Марія Скора.

Успіх українців не порадував, а навпаки розлютив міністра молоді та спорту Ігоря  Жданова (на фото вгорі), який написав у Facebook:

« Щодо участі окремих спортсменів у міжнародних змаганнях в Єкатеринбурзі. Федерація дзюдо України самовільно і власним коштом відправила делегацію на чемпіонат Європи. Міністерство молоді та спорту, як і раніше, не фінансувало і не фінансуватиме подібні вояжі до країни-агресора за рахунок коштів платників податків.

Також за участь у цих змаганнях не буде виплачено жодних державних призових, їх результати не будуть враховуватися при присвоєнні спортивних звань. Уся відповідальність за цю поїздку перед українським суспільством лежить виключно на Федерації дзюдо та особисто на тих спортсменах і тренерах, які прийняли для себе рішення їхати в Росію, усвідомлюючи всі можливі ризики та наслідки».

Така реакція чиновника Кабміну, який не розуміє, що успіхи українських спортсменів на міжнародних змаганнях, тим більш в Росії,  тільки піднімають престиж України в світі, здивувала вболівальників. Вони нагадують, що український боксер Олександр Усик, теж поїхав в Росію і 21 липня на московському рингу здобув титул абсолютного чемпіона світу, після чого прем’єр-міністр Володимир Гройсман, привітавши спортсмена, заявив, що запропонує Президенту присвоїти Олександру звання Героя України.

А цих спортсменів наказали…

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.