В «Інтерфаксі» розповіли про «відкати» для голови Сумської ОДА (ВІДЕО)

Вчора в Києві в агенстві «Інтерфакс» відбулася прес-конференція за участю трьох мерів – Артема Семеніхіна, Мішеля Терещенка і Олександра Бакликова «Підготовка Сумщини для окупації Російською Федерацією». Здебільшого була присвячена ситуації в м.Конотоп.

Нагадаємо, що для перевірки дій самих цих опозиційних владі міських голів в облраді створена спеціальна комісія, яка має вивчити їхні дії з точки зору відповідності закону.

За словами Артема Семеніхіна, керівництво Сумської області влаштувало місту Конотоп фінансову блокаду через його відмову брати участь у корупційних схемах, які нав’язували йому в ОДА.

Зокрема, Семеніхін розповів, що конфлікти із губернатором Сумщини Миколою Клочком у нього почали після першої ж зустрічі. Так, мер домовився із головою ОДА про виділення Конотопу 3 млн. грн.  із Державного фонду регіонального розвитку, однак потім з’ясувалося, що очільник області хоче отримати частину з цих грошей у якості «подяки».

«З уст пана Клочка почала лунати інформація про те, що варто «подякувати» за 3 млн. грн, які підуть у наше місто. Я зрозумів, про що йде мова, і заявив, що ніякого стосунку до відкатів не маю. На що він відповів: «Ну, ти розумієш, ми всі працюємо в одній команді, ми повинні це робити», додавши, що кожного місяця певну суму він повинен передавати на Київ. Я категорично відмовився від цих тіньових схем», – сказав Семеніхін.

«Оскільки я категорично відмовився співпрацювати із губернатором по коштах з ДФРР, до мене почали з’являтися «посланці» від Клочка, які заявляли: «Якщо ти хочеш бути мером – мусиш платити певну суму на «допомогу» губернатору», – додав міський голова. За його словами, наслідком цієї відмови і стала повна фінансова блокада міста.

«Із кінця 2016 року нас повністю заблокували. Жодного рішення про ремонт доріг, капітальні ремонти садочків, шкіл і лікарень не було прийнято. Більше того, більшістю міськради (фракції «Воля народу», «Народна партія», «Рідне місто», «Самопоміч» та БПП) не було проголосовано навіть за святе – путівки дітям АТОвців на оздоровлення у табори. Під будь-якими приводами ця депутатська більшість намагалася заблокувати будь-що, що можна було б зробити у місті», – заявив Семеніхін.

Згадав міський голова Конотопа і про сесію міськради 26 липня ц.р. , під час якої постраждали троє поліцейських. Він поклав вину за бійку у сесійній залі і за її межами на голову місцевої поліції Богдана Войцеховського та голову Сумської ОДА Миколу Клочка і закликав   Порошенка та Авакова звільнити своїх підлеглих.

Пресс-конференція в Інтерфаксі з приводу злочинця губернатора Клочка і решти:

Gepostet von Артем Семеніхін міський голова Конотопа am Dienstag, 31. Juli 2018

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.