Аудитслужба відзвітувала перед спецкомісією облради по перевірках Конотопської міської ради

За результатами ревізії міського бюджету Конотопу виявлено  порушень на 4 мільйони 215 тисяч грн. Найбільша з них сума, що призвела до збитків, – у виконавчому комітеті міської ради – 918 тисяч грн. Про це повідомив на засіданні тимчасової контрольної комісії облради заступник начальника Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області Дмитро Борозенець.

Ревізія проводилася за період 2016-й та 8 місяців 2017 року. Усі матеріали передані до прокуратури Сумської області, за ]х  результатами порушено 5 кримінальних справ.

У  минулому році в Конотопі Держаудитслужбою була проведено  перевірки використання бюджетних коштів на 7 об’єктах.  Втім, за словами начальника відділу аналізу та прогнозувань управління економіки Конотопської міськради Ірини  Шванкової, більшість з висновків цих ревізій оскаржена в суді.

Як повідомив Дмитро Борозенець,  перевірка фінансового стану бюджетних закладів Глухова запланована на третій квартал поточного року.

Нагадаємо, що тимчасова комісія облради була створена на початку липня з метою вивчення суспільно-політичної та економічної ситуації, що склалася в містах Конотоп, Глухів і Лебедин. Голової комісіє є депутат Сергій Демеха (на  фото) – головний політичний опонент мера Конотопа Артема Семеніхіна.

До цього ми повідомляли: Спеціальна комісія облради, яка має «розібратися» з мерами- опозиціонерами, приступила до роботи

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.