Протистояння у Конотопі: хто винен?

Сьогодні в  Конотопі депутати знов спробують відправити у відставку мера Артема Семеніхіна. Нагадаємо, що протистояння між прибічниками Семеніхіна і його опонентами тривають вже не один місяць, і в нього втягнуто фактично усе місто.  Коментуючи цю ситуацію сайт SumyNews пише:

«Протистояння між депутатами та міським головою в Конотопі досягло свого апогею. Сесії не скликаються, гроші з бюджету не виділяються, люди втрачають роботу.  Ця свара вже – за межею здорового глузду. Хто винен – та всі потроху, лише один Семеніхін – такий собі самоназваний народний герой.

У народі кажуть: один в полі не воїн. На жаль, це прислів’я, мабуть, не відоме меру Конотопа Артему Семеніхіну. Він «махає» словами наче шаблею на всі боки – по місцевих депутатах, обласній владі і навіть керманичах країни.

Всі погані – лише він супергерой, народний месник Робін Гуд. Але варто лише поглянути у вічі цьому герою, поспостерігати за ним трішки, і відразу стає зрозуміло, чому депутати в Конотопі не можуть порозумітися з міським головою. Бо один в полі – зовсім не герой! І страждають жителі цього міста через те, що у керма насправді людина, яку важко назвати адекватною».

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.