На які запитання не відповів Анатолій Гриценко на прес-конференції у Сумах

28 серпня лідер партії «Громадянська позиція»,  один з майбутніх потенційних кандидатів у президенти України Анатолій Гриценко відвідав іСуми.

Того ж дня відбулася його прес-конференція,  яку не афішували і запросили лише проплачені партією ЗМІ. Однак декому з незапрошених журналістів вдалося прийти на захід і поставити Анатолію Гриценку кілька незручних запитань, зокрема, щодо розбазарювання 24 га землі у Києві та розпродну бойову техніку.

Нагадаємо, що Анатолію Гриценку закидають, що коли він  був міністром оборони, Україна втратила безліч бойової техніки, враховуючи навіть літаки та вертольоти. Одні лише БМП списувались по ціні 9-12 тисяч доларів за одиницю, а потім продавались в країни третього світу по ціні 350-500 тисяч доларів.

За час дворічного перебування Анатолія Гриценка українська армія «схудла» на 461 тис. одиниць стрілецької зброї, 139 млн. боєприпасів, 16,5 тис. одиниць ракетно-артилерійського озброєння, 200 танків, 145 БТР та БМП, 14 вертольотів і на 8 літаків.

Задавали запитання Анатолію Гриценку і щодо розбазарювання землі. Займаючи посаду міністра оборони України, він протягом 2005-2007 рр. незаконно продав 24 га супердорогої столичної землі. У цій «операції» найактивнішу участь брав тодішній мер Києва Леонід Черновецький.

Анатолій Гриценко не зміг на ці питання відповісти чітко і по суті. В основному він переводив стрілки на профільну комісію Верховної Ради. Мовляв, нехай вона в цьому розбирається, а він нічого такого не робив. «Я себе знаю!» – сказав Анатолій Гриценко.

А чи добре його знають виборці Сумщини? Чи зможуть зрозуміти, куди поділася зброя при міністрові Гриценку, чому при ньому була суттєво зменшена кількість українських військових частин в Криму  і як «чесно» продавалися гектари столичної землі?

Докладніше про це ми писали ще у 2014 році: На темній стороні Місяця. Частина друга: кандидати-«яструби» Гриценко і Маломуж

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.