Гриценко, Балога і Добродомов йдуть на вибори одною командою

Українські політики – глава “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко, народний депутат і лідер партії “Народний контроль” Дмитро Добродомов і лідер партії “Єдиний центр” Віктор Балога прийняли принципове рішення про політичну співпрацю в рамках загальної політичної платформи “Народна довіра” і розподілили обов’язки в рамках підготовки до участі в президентських виборах. Про це повідомили ЗМЫ відразу кілька поінформованих джерел.

За результатами домовленостей, Віктор Балога став головою виборчого штабу кандидата на пост президента України Анатолія Гриценка, а Дмитро Добродомов замкнув на собі керівництво виборчою кампанією, включаючи підготовку програми, медійне наповнення і загальну ідеологію проекту.

Нагадаємо, 21 травня 2018 року Дмитро Добродомов заявив про те, що його партія “Народний контроль” і “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка створять спільну політичну платформу “Народна довіра”. За його словами, завданням об’єднання є підтримка єдиного кандидата на пост президента України і кандидатів на п’ять ключових посад, які формують політику держави, – глави СБУ, міністра оборони, голови Нацбанку, міністра закордонних справ і генпрокурора.

Читайте також: На які запитання не відповів Анатолій Гриценко на прес-конференції у Сумах

Хто є хто на найближчих виборах в Україні. Частина друга: «Народний контроль» Дмитра Добродомова

Хто такий Віктор Балога?

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.