Російський телеведучий нецензурно вилаявся в прямому ефірі, вигнавши експерта з України (ВІДЕО)

При обговоренні  на каналі «НТВ» питання про автокефалію української  церкви російський телеведучий Андрій Норкін вигнав з з студії експерта з України,  голову правління Центру стратегічних досліджень Павла Жовніренка.

Українця запросили на ефір програми “Місце зустрічі” в якості експерта. Норкін стверджував, що патріарх Варфоломій не має права надавати автокефалію. Жовніренко йому заперечив. «Вимкніть йому мікрофон, будь ласка. Я просто не можу працювати … Так, йдіть звідси, будь ласка. Покиньте студію”, – заявив ведучий. Виходячи, Жовніренко кинув репліку: «Россия вспрянет ото сна..», цитуючи відомий вірш Олександра Пушкіна «До Чаадаєва».

Цитата настільки розлютила Норкіна, що він перйшов в прямому ефірі на нецензурну лайку:  “Поскольку он старше меня, я ему по еб…льнику дать не могу в прямом эфире… Да пошел он нах…р… Очень смешно, прямо обоссаться можно от смеха”. Аудиторія зустріла слова ведучого схвальним сміхом. Потім Норкін  додав, що йому треба заспокоїтися, і була оголошена рекламна пауза.

Наша рубрика «Нервные времена»

Gepostet von Роисся24 am Dienstag, 11. September 2018

Джерело: https://gordonua.com/news/worldnews/pri-obsuzhdenii-avtokefalii-ukraine-rossiyskiy-televedushchiy-s-matami-vygnal-iz-studii-ukrainskogo-eksperta-video-345365.html

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.