«Не чекати, поки закрутять гайки». Андрій Зозулінський про те, чому важлива «Ніч на Банковій»

27 вересня РУХ НОВИХ СИЛ разом з іншими силами і громадськими активістами вийшов на акцію протесту «Мовчання вбиває» до Адміністрації Президента. На акцію прийшли люди, обурені бездіяльністю влади у розслідуванні нападів на активістів. А таких нападів за останній рік у різних регіонах країни відбулося вже близько 50.

Активісти вимагають реакції керівництва держави на напади та їх розслідування, проведення позачергового засідання Ради нацбезпеки і оборони, публічного звіту від Авакова щодо розслідування цих злочинів, створення у Верховній Раді тимчасової слідчої комісії щодо нападів на активістів у 2017–2018 роках. Також метою акції було  засудження свавілля правоохоронних органів.

Xpress звернувся за коментарем до Андрія Зозулінського, куратора Сумського обласного осередку партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

– На жаль, – говорить він, -за останній час ми бачимо, що після Революції Гідності не змінилося ставлення влади до українців. Здається, що кожен може висловлювати свою позицію та бути активним громадянином, але це лише красива обгортка для західних партнерів. Активісти у різних містах України відчувають себе безправними і незахищеними. Купка олігархів та їх посіпак воює проти власного народу по всій території України, замість того, щоб захищати її цілісність та незалежність на Сході. Поки хлопці ціною власного життя борються з ворогом на Донеччині та Луганщині, на руках влади на місцях – кров активістів та волонтерів. Ми чуємо лише обіцянки, а по факту немає жодного оперативного та ефективного розслідування нападів. Згадаємо лише нещодавні події в Одесі. Головне зараз консолідуватися та вчасно реагувати, щоб не сталася ситуація, як з жабами в окропі – вода буде повільно закипати, всі будуть терпіти, аж поки вже не буде пізно рятуватися. Тому «Ніч на Банковій» показує владі, що ми не будемо чекати, поки закрутять гайки, і що думку активістів неможна ігнорувати.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.