Загадка для поліції: на голову осередку «Батьківщини» в Ромнах напали чи «напали»?

Сайт Sumy.Today з посиланням на речницю прокуратури  Сумської області Наталю Науменко повідомляє, що сьогодні, 26 жовтня, о 8-й ранку до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань були внесені відомості про напад в Ромнах на голову осередку «Батьківщини».

Дії нападників кваліфіковані як хуліганство – ч.2 ст.296 Кримінального кодексу України.

Подія сталася вчора вдень у місті Ромни. За інформацією головного редактора видання «Глухов Пост»  Олександра Тахтая, голова Роменської міської парторганізації Альбіна Хоменко (на фото) була побита трьома невідомими.  Олександр Тахтай написав, що жінці  погрожували  і пропонували припинити  займатись політикою і  «бігати мітингувати проти тарифів». «Пообещали, что «займётся плаванием и всплывёт по весне». Характерно, –  додає журналіст, –  что днём Альбина занималась подготовкой к митингу и это стало известно опонентам»

Того ж дня жінка звернулась до поліції із заявою про злочин. Однак, за свідченням власних джерел Sumy.Today , правоохоронці не впевнені, що злочин був скоєний. Ці сумніви викликані тим, що місце злочину, на яке вказала жінка, зафільмоване на відеокамеру магазина, розташованого поруч. І на відео ані злочину, ані самої жінки немає. З’ясувати, що сталося на справді, має слідство.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.