Сумські пенсіонери стали заручниками політичних амбіцій нардепа Медуниці? (ВІДЕО)

Сьогодні з 11-ої ранку до 2-ої години дня напроти Курського ринку близько сотні пенсіонерів і людей похилого віку (на фото) чекали на обіцяні обігрівачі від партії «Наші», повідомляє сайт Sumy Today. Проте близько 11-ї години до пенсіонерів підійшли невідомі і повідомили, що сьогодні роздачі не буде. А тим хто записався передзвонять і телефоном домовляться про передачу обігрівачів.

Половина людей розійшлася, а решта залишилася чекати, до останнього сподіваючись на подарунок від Олександра Соколова, лідера команди партії «Наші» Євгена Мураєва  на Сумщині, підсумовує  сайт.

Між тим, за словами Олександра Соколова, він нікого біля Курського ринку не збирав і  таку зустріч не анонсував:  «Вчора люди записалися у список, і за цим списком за адресами привезуть обігрівачі, які доставлять сьогодні до Сум».

Лідер команди «Наші» вважає, що інформацію про роздачу обігрівачів біля ринку було навмисно розповсюджено політичними опонентами партії слідом за паплюженням її рекламних щитів, щоб очорнити  діяльність місцевої організації, спрямовану на реальну допомогу тим, хто залишився без тепла. Він впевнений, що за цим стоїть нардеп Олег Медуниця, який катастрофічно втрачає довіру виборців обласного центру.

«Кто-то пустил слух, собрал людей, приехала Адаменко (Олена Адаменко, журналіст каналу UA-Cуми – Xpress), которая от областного ТВ работает  на Медуницу,  и пошло-поехало..  Уже чего только заголовок в Sumy Today стоит: «Партія «Наші» в Сумах підманула пенсіонерів». Провокация натуральная», – говорить Олександр Соколов.

Те, що це була політична провокаці, підтверджує  і сьогоднішній сюжет телеканалу «АТV», в якому розповідається, що мешканці Ковпаківського району вже отримали  від партії «Наші» 100 обігрівачів:

У трьох светрах і валянцях. Поки міські посадовці звітують про якісну підготовку обласного центру до опалювального сезону, – в реальності, третина Сум замерзає у власних оселях . Допомогти городянам взявся правозахисник Олександр Соколов з командою однодумців. За власні кошти вони придбали і передали мешканцям Ковпаківського району понад 100 електричних обігрівачів.

Gepostet von Sergey Klochko am Freitag, 2. November 2018

«Как видите, проводка не горит (ще одна страшилка від опонентів – Xpress), люди с удовольствием пользуются и греются. Обогреватели качественные, куплены у хорошего поставщика. При этом наши «дорогие» народные избранники, вместо помощи, обсуждают мою машину, мою семью и критикуют наши действия», – коментує сюжет Олександр Соколов.

До цього ми повідомляли: Нардеп від Сум Медуниця відповів, чому він осторонь проблем з теплом в місті

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.