У Сумах напали на агітаційний намет партії «НАШІ»

Поліція Сум відкрила кримінальне провадження за статтею «Хуліганство, вчинене групою осіб» через пошкодження намету, у якому роздавали газети політичної партії «Наші».

Санкція статті, за якою відкрите провадження передбачає обмеження волі до 5 років або позбавлення волі до 4 років.

«Вчора (21 листопада – Xpress) вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що невідомі особи конфліктують біля одного з наметів, який належіть політичній силі. На місце події прибули працівники поліції, які запросили цих осіб, а це 6-7 чоловіків, віком 17,18,24 років до Сумського відділу поліції для з’ясування обставин цієї події. Також до поліції надійшла заява від одного із учасників політичної партії, який повідомив про те, що було пошкоджено намет, можливо цими особами»,  – повідомив співробітник сектору комунікації ГУНП Володимир Кузьменко.

Один з учасник конфлікту Сергій Литовка говорить: «Ми роздавали поряд з цими жінками (в наметі – Xpress), паралельно з ними свої інформаційні матеріали перехожим, вручаючи їм правдиву інформацію про цю партію. Цей напис (напис на наметі «Сєпар» – на фото – Xpress), я не бачив хто робив, я його не робив, в цей час проводив відеотрансляцію на моїй фейсбук-сторінці»…

Лідер команди «НАШІ» на Сумщині Олександр Соколов так прокоментував цю подію:

«МЕДУНИЦЕ, ЕГО СТОРОННИКАМ И НЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИМ ПАТРИОТАМ

Забросанные краской бигборды, бредовые листовки и фотожабы в соцсетях НАША команда воспринимает спокойно, «… чем бы дитя не тешилось», как в народе говорят.

Более того, сумчанам это только помогает понять, кто есть кто.

Но использовать несовершеннолетних?! Но устраивать свои дешевые шоу возле женщин, годящихся вам в матери, бабушки?!  По-вашему, так выглядит демократия и уважение к своим согражданам?

В который раз призываю: если время и энергию девать некуда, так используйте их на пользу людям.

Да, это более сложно и ответственно, чем пугать бабушек и обрисовывать палатки, но вы же патриоты, общественники… Или нет?

На носу новое подорожание отопления, проблемы с субсидиями, производства почти при смерти, – десятки реальных проблем сумчан нуждаются не в лозунгах, а в путях решения.

Может, займётесь делом?»

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.