«Ми засуджуємо провокації Росії у Азовському морі» – Сайт «Українці Росії»

Інформаційний партнер Xpress – Незалежний cайт діаспори «Кобза. Українці Росії» відреагував на інцидент в Азовському морі, що стався 25 листопада за участі російських і українських суден.

Виклавши докладну інформацію про подію, редакція сайту так прокоментувала його:

«Ми засуджуємо провокації Росії у Азовському морі і вважаємо що окупація Криму не вирішила жодного питання, та й взагалі не мала жодних підстав чи причин, в той час як її наслідком є той факт, що між Росією та Україною вже чотири роки триває необ’явлена кривава війна. Вже давно російським громадянам зрозуміло, що окупація Криму була трагічною помилкою Президента Путіна, за яку Росія нестиме відповідальність цілий історичний період. Колись цей період в історії знову згадають як час «времен очаковских і покоренья Крима», вкладаючи у це іронію над недолугою імперією, що випала зі свого часу і заплуталася у власних ідеологемах.

Завдяки Криму перспективи російської державності нині стають дуже невизначеними і непевними. Може бути революція. Може бути розвал. Може бути диктатура. А може знову почнуть будувати комунізм. В російських умах чергова «розруха». Чи варто було починати весь процес?

Не дивно, що провокації Уряд Росії розпочав у день відкриття Світового Конгресу Українців у Києві, а також час очікування Православного Собору, що надасть Томос Українській церкві. Тому у Росії й заграв імперський «свербик».

На згадані провокації українці в Україні повинні відповісти чітко на президентських виборах – жодного голосу проросійським партіям!»

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.