Через воєнний стан Мішель Терещенко повертається на посаду мера Глухова

Через воєнний стан Мішель Терещенко повертається на посаду мера Глухова. Про це він сам повідомив вчора ввечері на своїй сторінці у Facebook:

«Щодо запровадження військового стану та невідкладного вирішення ситуації після перевороту у Глухові…

Агресія РФії на Азовському морі насправді є дуже серйозним викликом… Але запровадження військового стану зараз (за 4 місяців до виборів) не може стати ширмою для їх відміни та боротьби з опозицією або передвиборчою технологією влади.

Як вам вже відомо, проросійські сили в особі колишніх регіоналів, у минулий четверг 22 листопада 2018 р. протиправно усунули з посади секретаря Глухівської міської ради Олену Демішеву (яка під час моєї відсутності виконувала функції в.о. міського голови) і продовжують готувати шляхом неприхованих фальсифікацій відкликання та заміну 7 депутатів з нашої коаліції, щоб отримати більшість та захопити владу.

Беручи до уваги протиправне усунення з посади секретаря міськради, я не можу дозволити, щоб Глухів залишився без очільника, особливо під час запровадження у Сумській області військового стану та можливих загострень протистоянь у місті (у т.ч. через активізацію п‘ятої колони)

Тому вимушений перервати свою відпустку та допомогти моїй команді тримати удар у Глухові. Зараз це пріоритет, оскільки я і досі перебуваю на посаді Глухівського міського голови.

Також я націлений на створення потужного руху, який нам допоможе подолати існуючу олігархічно-клептократичну систему та разом з однодумцями продовжую працюватиму у цьому напрямі. Сподіваюся, констуційні права й свободи громадян не буде обмежено та вибори відбудуться як це передбачено чинним законодавством».

Раніше ми повідомляли: Остання крапля. Мішель Терещенко складає з себе повноваження міського голови Глухова (ОНОВЛЕНО)

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.